I gjendet në posedim substancë narkotikefotoilustrim

I gjendet në posedim substancë narkotike

Autoritetet policore kanë brë me dije se në rrugën “Haqif Tetova”, në Gjilan, gjatë legjitimit dhe kontrollimit nga policia, tek i dyshuari mashkull K/Shqiptar, në trup i është gjetur dhe konfiskuar një substancë e dyshuar narkotike.

Substanca narkotike ka rezultuar të jetë e llojit marihuanë në peshë 10.7 gr.

Pas intervistimit i dyshuari me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

KOMENTE