Hetohet rasti i vdekjes së një qytetari të Drobeshit

Hetohet rasti i vdekjes së një qytetari të Drobeshit

Autoritetet policore kanë bërë me dije se një qytetar nga Drobeshi i Vitisë, është dërguar nga familjarët e tij në shtëpinë e shëndetit dhe nga ekipi mjekësor ishte konstatuar se viktima nuk kishte pas shenja jete.

Policia e Kosovës ka nisur hetimet lidhur me rastin. Ndryshe, me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

KOMENTE