Haliti uron lojtarët dhe udhëheqjen e KF Vllaznia për hyrje në Superligë

Haliti uron lojtarët dhe udhëheqjen e KF Vllaznia për hyrje në Superligë

Pas fitores që e shënoi sot kundër Ferizajt, ekipi i “Vllaznisë” së Pozheranit, do të jetë pjesë e Superligës së Kosovës.

Me këtë rast, kryetari i komunës së Vitisë,  Sokol Haliti, ka uruar udhëheqjen dhe lojtarët e në përgjithësi qytetarët e komunës së Vitisë , për këtë fitore të madhe, e cila do të ndikojë në zhvillimin e sportit të kësaj komune.

KOMENTE