Hajnat ia vjedhin revolen

Gjilan – (2LONLINE) – Autoritetet Policore kanë raportuar për një vjedhje në Gjilan ku hajnat kanë hyrë forcërisht në një shtëpi dhe ajo çfarë shtë raportuar si e vjedhur ka qenë një revole dhe fishekë.
Sipas Policisë, kjo ka ndodhur në rrugën “Ramiz Cernica” në Gjilan ku qytetari ankues, ka raportuar se persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në shtëpinë e tij dhe kanë vjedhur një revole të kalibrit 7.65 mm dhe një karikator me 46 fishekë të kalibrit 7.65 mm

Me urdhër të Prokurorit rasti ka kaluar me procedurë të rregullt /2lonline/

KOMENTE