Hajnat ia vjedhin dhitë

Hajnat ia vjedhin dhitë

Autoritetet policore kanë bërë me dije se në fshatin Parallovë të Novobërdës është raportuar një vjedhje, ku një qytetarit hajnat ia kanë vjedhur pesë krerë dhi.

Ankuesi ka lajmëruar në polici rastin. “Persona të panjohur, me përdorim force kishin depërtuar në stallën e bagëtive të tij, nga e cila kishin vjedhur pesë krerë dhi”.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin, thuhet në raportin e policisë. /2LONLINE.com/

KOMENTE