Granit Xhaka bëhet baba për herë të parë

Granit Xhaka bëhet baba për herë të parë

Fubollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka është bërë baba për herë të parë, duke mirëpritur në këtë jetë një vajzë.

Kapiteni i Arsenalit e ka bërë të ditur se është bërë baba, duke publikuar një fotografi ku duket dora e vajzës së vogël dhe e gruas Leonita.

“Mirë se vjen princesha jonë e vogël, nëna dhe babi të dojnë shumë” , ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë, ku ka shprehur gëzimin që është bërë baba për herë të parë.

KOMENTE