Godet me motoçikletë zyrtarin policor

Godet me motoçikletë zyrtarin policor

Autoritetet policore kanë bërë me dije për një rast të klasifikuar si “sulm ndaj personit zyrtar”. Në rrugën “Rexhep Bislimi”, në Viti, është arrestuar një i dyshuar, pasi që i njëjti ka goditur me motoçikletë zyrtarin policor.

“Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raportin policor.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

KOMENTE