Gjithçka nën kontroll me Casillasin, tejkalon krizën në zemër

Gjithçka nën kontroll me Casillasin, tejkalon krizën në zemër

Portieri spanjoll, Iker Casillas ka pësuar një sulm në zemër gjatë stërvitjes së djeshme, ku është dërguar me urgjencë në spital.

Shëndeti i legjendës spanjolle tashmë është stabil dhe nuk ka ndonjë rrezik. Këtë e ka konfirmuar edhe vet ai.

“Gjithçka nën kontroll këtu, një frikë e madhe, por me forcat e pamposhtur. Ju faleminderit shumë për mesazhet dhe dashurinë”, ka shkruar Casillas.

Ish-portieri i Real Madrid ka marrë shumë mesazhe gjatë ditës nga klubet dhe futbollistë të nivelit botëror.

KOMENTE