Gjilani publikon listën e futbollistëve për ndeshjen me Vushtrrinë

Gjilani publikon listën e futbollistëve për ndeshjen me Vushtrrinë

Kf.Gjilani takohet sot me Vushtrrinë për ndeshjen e javës së tretë në Superligë. Trajneri i kësaj skuadre Gentjan Mezani tashmë ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për këtë takim.

Në listë vërehet mungesa e dy ardhjeve të verës Muhamed Useini dhe Ylli Shametit.

Për Useinin ishte e ditur prej kohësh që do mungonte për shkak të një lëndimi në ligamentet e gjurit, ndërsa Shameti ka mbetur jashtë aksionit vetëm një ditë përpara ndeshjes pasi që ka pësuar një lëndim në seancën e fundit stërvitore.

Kjo është lista:

 

KOMENTE