Gjilani përforcohet edhe me Halilin

Gjilani përforcohet edhe me Halilin

Sot skuadra e Gjilanit ka arritur marrëveshje me futbollistin e krahut të majtë Armend Halili.

Mbrojtësi i krahut edicionin e kaluar u paraqit për skuadrën nga Obiliqi, KF Keku,që ishte dhe ndër lojtarët kryesor të kësaj skuadre drejt rrugës së inkuadrimit në Superligë.

KOMENTE