Gjilani në ndeshjen e radhës pret Feronikelin

Gjilani në ndeshjen e radhës pret Feronikelin

Skuadra gjilanase e futbollit, SC Gjilani, këtë të mërkure rikthehet në fushën e blertë të stadiumit të qytetit të Gjilanit në ndeshjen ballafaquese me ekipin nga Drenasi, FC Feronikelin.

Kjo përballje e mesjavës, e vlefshme për javën e 21-të kampionale, luhet të mërkurën me 4 mars me fillim nga ora 13:00.

Përndrydhe, Gjilani momentalisht ndodhet në pozitën e tretë të tabelës së klasifikimit me 38 pikë të grumbulluara nga 20 xhiro të deritanishme. Mbi, ka vetëm Dritën me 40 pikë dhe liderin aktual, Ballkanin me 41 pikë.

KOMENTE