Gjilani miqësore në fazën përgatitore, ky do të jetë kundershtari

Gjilani miqësore në fazën përgatitore, ky do të jetë kundershtari

Në kuadër të përgatitjeve për pjesën pranverore, skuadra e Gjilanit ditën e nesërme (e mërkure), zhvillon ndeshje kontrolluese.

Djelmoshat e Gentjan Mezanit do të luajnë kundër kryeqytetasve të 2 Korrikut.

Ndeshja miqësore dhe e para për vitin 2020 mes Gjilanit dhe 2 Korrikut, zhvillohet te fusha ndihmëse në Gjilan me fillim nga ora 14:00.

Kujtojmë se skuadra e Gjilanit, fazën përgaditore do ta vazhdojë në Antalia të Turqisë, ku do t’i zhvilloj edhe disa ndeshje të tjera kontrolluese.

KOMENTE