Gjilani me stërvitje për ndeshjen e nesërme, këto janë pamjet e fundit të klubit

Gjilani me stërvitje për ndeshjen e nesërme, këto janë pamjet e fundit të klubit

Kf. Gjilani ka mbajtur seancën e fundit stërvitore para ndeshjes me Trepçën 89, në kuadër të javës së parë të Superligës së Kosovës.

Në përbërjen e gjilanasve ishin gjithë lojtarët e rinj, ndërsa sot mungoi mbrojtësi, Ylli Shameti, i cili nënshkroi dje me Gjilanin.

Stërvitja e sotme u zhvillua në fushën me bari sintetin në Gjilan.

Takimi i cili zhvillohet nesër, pritet të luhet në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë, dhe fillon nga ora 17:00,

Më poshtë gjeni një album fotografish nga seanca e sotme.

KOMENTE