Gjilan: Rrahu babanë dhe vëllain e tij

Gjilan: Rrahu babanë dhe vëllain e tij

Autoritetet policore kanë bërë me dije se kanë arrestuar një person në Gjilan pasi që kishte rrahur babanë dhe vëllain e tij.

Sipas raportit policor, viktimat kanë pranuar trajtim mjekësor dhe me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

KOMENTE