Gjilan: Ia konfiskojnë një pistoletë pa leje

Gjilan: Ia konfiskojnë një pistoletë pa leje

Autoritetet policore kanë bërë me dije për një rast të armëmbajtjes pa leje

“Është raportuar se gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarit, mashkull kosovar, është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me katër (4) copë fishekë”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Në konsultim me prokurorin kujdestar, rasti procedohet në procedurë të rregullt. /2LONLINE.com/

KOMENTE