Gjilan: E godet me thikëfotoilustruese

Gjilan: E godet me thikë

Në Gjilan, nga ana e policisë raportohet një rast që ata ek anë klasifikuar si “vrasje në tentativë”. ku një i dyshuar e godet me thikë viktimën të cilit i shkaton lëndime trupore.

Autoritetet policore kanë bërë me dije për një rast kur një i dyshuar e godet me thikë viktimën, i cili ka pësuar lëndime trupore. sulmuesi ëshët arrestuar.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka goditur me një mjet të mprehtë-thikë, viktimën. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

KOMENTE