Gjilan: Arrestohet për dhunimfotoilustrues

Gjilan: Arrestohet për dhunim

Autoritetet policore, në raportin 24 orësh të policisë, kanë bërë me dije për një rast dhunimi.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti e ka sulmuar fizikisht dhe e ka dhunuar seksualisht viktimën, femër kosovare”, thuhet në raportin e policisë.

Raporti i policisë:

DHUNIM

Gjilan, 25.07.2021-00:30-07:00.  Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti duke e sulmuar fizikisht e ka dhunuar seksualisht viktimën femër kosovare. Viktima ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit  është dërguar në mbajtje . Rasti vazhdon të hetohet.

KOMENTE