Gjilan: Arrestohet i dyshuari për sulm fizik ndaj bashkëshortesfotoilustrim

Gjilan: Arrestohet i dyshuari për sulm fizik ndaj bashkëshortes

Policia e Kosovës ka bërë me dije se në Gjilan është arrestuar i dyshuari, i cili pas një mosmarrëveshje verbale e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Sipas policisë, rasti nga viktima është raportuar me datën 03.09.2018 dhe nuk ka dashur të marrë tretman mjekësor, e njëjta për shkaqe sigurie kishte shkuar te familja e saj.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

KOMENTE