Gjilan: Aksident trafiku me lëndimefotoilustrim

Gjilan: Aksident trafiku me lëndime

Autoritetet policore kanë bërë me dije se në Gjilan (08.08.2020-14:10) ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime, ku të përfshirë kanë qenë një automjet dhe një motoçikletë me drejtues meshkuj kosovarë.

“Si pasojë e aksidentit përpos dëmeve materiale, lëndime trupore ka pësuar drejtuesi i motoçikletës i cili ka pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raportin e policisë.

Rasti nën hetime.

KOMENTE