I gjendet në posedim marihuanëfotoilustrim

I gjendet në posedim marihuanë

Autoritetet policore kanë bërë me dije se në Gjilan është arrestuar i dyshuari, K/Shqiptar, pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

KOMENTE