Formacionet zyrtare Trepça ’89 – Drita

Formacionet zyrtare Trepça ’89 – Drita

Këtë vikend mbyllet edicioni vjeshtor i kampionatit në Superligën e Kosovës, derisa në program janë disa super ndeshje.

Vëmendja kryesore këtë të diele do të jetë në takimin ndërmjet Gjilanit dhe Prishtinës, ndërkohë që interesante do të jetë edhe sfida ndërmjet Trepçë ’89 dhe Dritës.

Formacionet zyrtare:

Trepça ’89: Hyseni, Asare, Kaqiku, Pira, Statovci, Traore, Maloku, Jashari, Rusi, Emini, Manaj Kryetrajner: Shpëtim Idrizi

Drita: Tofiloski, Limani, Gërbeshi, Cuculi, Blakçori, B.Shabani, Namani, Vucaj, Bun.Shabani, Xh.Shabani, Emini.  Kryetrajner: Ardian Nuhiu

KOMENTE