Formacionet zyrtare: Kosovë – Moldavi

Formacionet zyrtare: Kosovë – Moldavi

Sonte me fillim nga ora 20:45 do të zhvillohet takimi ndërmjet Kosovës dhe Moldavisë, ndeshje e rundit të gjashtë në Ligën C’ të “Nations League”.

Janë publikuar formacionet startuese të ndeshjes Kosovë – Moldavi, që pritet të nisë pas pak në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

KOMENTE