Formacionet zyrtare Kosova – Çekia

Formacionet zyrtare Kosova – Çekia

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll është gati për ndeshjen me Çekinë, që luhet të shtunën (sot) nga ora 15:00, në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Pa pesë lojtarë të rëndësishëm, por me besim, entuziazëm dhe përkrahje të madhe nga tifozët.

Këto janë formacionet zyrtare të klubeve:

KOMENTE