Formacionet e arta të Liverpoolit dhe Tottenhamit

Formacionet e arta të Liverpoolit dhe Tottenhamit

Tottenhami e Liverpooli do të përballen në finale të Ligës së Kampionëve.

Këto janë formacionet me të cilat skuadrat më të mira në Evropë e nisën takimin.

KOMENTE