Flamurtari merr lajme të mira para duelit me Dritën

Flamurtari merr lajme të mira para duelit me Dritën

Flamurtari do të përballet me Dritën në kuadër të javës së trembëdhjetë në Superligën e Kosovës.

Lajme të mira për ekipin e Sunaj Keçit vijnë nga infermieria, derisa kapiteni i skuadrës, Veton Kabashi është rikthyer të punojë me pjesën tjetër të skuadrës.

Kabashi, i cili ishte i lënduar për gati dy muaj dhe nuk ishte i gatshëm tu ndihmojë kryeqytetasve.

Ende nuk dihet nëse Kabashi do të jetë pjesë e skuadrës për duelin ndaj Dritës, por shumë shpejtë qendërmbrojtësi kryeqytetas do të rikthehet në formacionin bazë të Flamurtarit.

KOMENTE