Fitorja e parë e Duros me ekipin e ri, shënon gol Mirlind Daku

Fitorja e parë e Duros me ekipin e ri, shënon gol Mirlind Daku

Miqësorja mes Kf.Vëllazërimit dhe Kf.Kukësit u dominua nga Kukësi, të cilët fituan ndeshjen me rezultat 1:4.

Një nga golat e bukur për kuksjanët e shënoi sulmuesi gjilanas, Mirlind Daku.

21 vjeçari që erdhi te ish-kampionët e Shqipërisë në formë huazimi nga klubi kroat NK Osijek dhe qysh në ndeshjen e parë tregoi formë të mire, duke realizuar golin e parë në fanelën e Kukësit.

ky ishte testi i parë për Kukësin në drejtimin e trajnerit të ri, Shpëtim Duro, i cili së fundmi ishte pjesë e Superligës së Kosovës duke drejtuar Kf.Dritën.

KOMENTE