Filonit Shaqiri bëhet i Dritës

Filonit Shaqiri bëhet i Dritës

Filonit Shaqiri është transferi më i ri i kampionit në fuqi në futboll, FC Drita.

Ekipi gjilanas, ka arritur marrëveshje me mesfushorin Filonit Shaqiri i cili është bashkuar me pjesën tjetër të ekipit.

Faqja zyrtare e klubit bardh e kaltër bënë të ditur se mesfushori Filonit Shaqiri është shprehur shumë i kënaqur që tani është pjesë e kampionit, dhe është i gatshëm që ta ndihmojë ekipin për sezonin e ri!

KOMENTE