Feston me të shtëna në ajër, policia e arreston dhe ia konfiskon armënfotoilustrim

Feston me të shtëna në ajër, policia e arreston dhe ia konfiskon armën

Autoritetet policore kanë bërë me dije se në rrugën “Ramiz Cërnica”, në Gjilan, është arrestuar një i dyshuar, pasi që i njëjti, gjatë një ahengu familjar, ka shtënë në ajër me revole.

“Është konfiskuar nga policia revolja me gaz e tipit “EKOL”, kalibër 9mm, me një karikator dhe 12 gëzhoja, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit lirohet, rasti në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin policor.

KOMENTE