Festivali që mbledh yjet botërore, do të këndojnë Loredana dhe Mozzik

Festivali që mbledh yjet botërore, do të këndojnë Loredana dhe Mozzik

Këngëtari i famshëm Mozzik bashkë më gruan e tij, Loredanën janë afër triumfin më të madh në karrierë.

Ata janë ftuar të jenë pjesë e festivalit VestiVille 2019 i cili mbahet në Belgjikë ku do të marin pjesë shumë yje botërore si: Cardi B, Future, Migos, Asap Rocky,Meek Mill, Lil Pump,Maitre Gims, Nicky Jam, Tyga e shumë të tjerë.

Dyshja kanë marrë miliona klikime në bashkëpunimin e fundit “Romeo & Juliet” dhe ata janë të gatshëm që të performojnë edhe para një audience të madhe botërore.

Kjo do të mbahet mend gjatë në karrierën e tyre dhe ndoshta është një nismë e mirë për rrugëtimin e tyre ndërkombëtar.

KOMENTE