Feronikeli nuk ka kohë për pushime, përgatitje jashtë vendit

Feronikeli nuk ka kohë për pushime, përgatitje jashtë vendit

Pjesëmarrja në Ligën e Kampionëve do përkushtim, andaj Feronikeli e ka marrë shumë seriozisht këtë çështje.

Pas ndeshjes finale të Kupës, trajneri Zekirija Ramadani u ka dhënë shtatë ditë pushim futbollistëve për shkak të ngarkesave të mëdha që kanë pasur, por më pastaj lojtarët i pret punë e rëndë.

Mavrorva dhe Sllovenia janë dy opsionet e klubit nga Drenasi, njëra prej së cilës pritet të konfirmohet ditëve në vijim.

Feronikeli këtë edicion fitoi titullin dhe Kupën.

KOMENTE