FC Drita: 100 ndeshje me Astrit Fazliun

FC Drita: 100 ndeshje me Astrit Fazliun

“Ndeshja e javës së 12-të ishte ndeshja e 100-të jubilare për futbollistin tonë, Astrit Fazliu”, bëhet me dije në njoftimin zyrtar të klubit bardh e kaltër.

Fazliu ka zhvilluar 100 ndeshje zyrtare me FC Drita në të gjitha kompeticionet, duke shënuar 17 gola dhe realizuar 21 asiste. /2LONLINE.com/

KOMENTE