Era në realizim të videoklipin të ri, befason me pamjen

Era në realizim të videoklipin të ri, befason me pamjen

Këngëtarja e famshme, Era Istrefi nuk ndalet së prodhuari projekte muzikore. Pas këngës së realizuar për kampionatin botëror Era është në realizim të videoklipit të ri.

Era di të na befasojë dhe kjo kuptohet edhe nga imazhet e publikuara nga vet artistja në rrjetin social Instagram.

Këngëtarja Era Istrefi, është ulur pranë një veture super luksoze të marlës Lamborghini derisa në duar mbanë një armë lodër me mbishkrimin e markës “Supreme”.

Kjo është njëra nga skenat e reja të klipit të Era Istrefit, ndërsa këngëtarja po duket shumë tërheqëse.

KOMENTE