Era lanson projektin bashkëpunim me Dj e njohur

Era lanson projektin bashkëpunim me Dj e njohur

Këngëtarja kosovare me famë botërore Era Istrefi në bashkëpunim me dy Dj e njohur, Dimitri Vegas dhe Like Mike kanë lansuar këngën me titullin ‘Selfish’.

Kënga e re erdhi së bashku me videoklip i cili tashmë gjendet në kanalin ‘YouTube’.

Videoklipi i këngës është realizuar në Los Angjelos dhe sjellë ritëm e atmosferë vere, ndërsa Era si çdo herë ka ardhur me shumë stil dhe tejet atraktive.

Era shumë shpejt do të sjell edhe një projekt me motrën, Nora Istrefi.

 

KOMENTE