Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi publikojnë trailerin e filmit

Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi publikojnë trailerin e filmit

Këngëtarja, Elvana Gjata dhe aktori i njohur, Ermal Mamaqi i kanë bashkuar forcat për krijimin e një filmi.

Filmi i dyshes do të quhet ‘2 gisht mjaltë’ dhe do të jetë me 28 mars në të gjitha kinematë në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni.

Elvana në Instagram ka publikuar trailerin e filmit. Ngjarja e filmit sillet rreth martesës së një çifti, ku përshkruhen vështirësitë që kalojnë me humor.

Filmi është bërë nga ‘Mamqi Production’

 

View this post on Instagram

 

Nga 28 Marsi ne te gjitha kinemate ne Shqiperi ,Kosove,Maqedoni #2gishtmjaltë @ermalmamaqiofficial

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on Mar 16, 2019 at 2:08am PDT

KOMENTE