Edona Llalloshi publikon këngën e re “Çka m’bane”

Edona Llalloshi publikon këngën e re “Çka m’bane”

Interpretuesja e shume hiteve, Edona Llalloshi sapo ka publikuar këngën e saj më të re.

Projekti mban titullin “Çka m’bane” dhe është vizuelizuar edhe me videklip, shkruan Indeksonline.

Për tekstin dhe muzikën është kujdesur Arsim Bunjaku, orkestrimin- Florent Boshnjaku, ndërkaq videoklipin produksioni EMF Creative.

Një këngë verore dhe ritmike, padyshim që do të pritet mirë në publik. Aq më tepër kur këngën e interpretin një artiste si Edona.

BURIMI: Indeksonline

video

KOMENTE