Edhe Lauren Ismailaj bëhet pjesë e KF Drita

Edhe Lauren Ismailaj bëhet pjesë e KF Drita

Pas transferim që kishte bërë dje duke marr portierin Leutrim Rexhepi, KF Drita, sot ka nënshkruar edhe me futbollistin nga Shqipëria, Lauren Ismailaj.

Njoftimi i këtij klubi në profilin e tyre nis me atë se si ky është një lajm i mrekullueshëm.

Ja postimi:

Lajm i mrekullueshëm për ekipin dhe tifozët !

Sa po kemi nënshkruar me futbollistin e dëshmuar në Shqipëri, Lauren Ismailaj.

Laureni sëfundmi ka qenë pjesë e “FK Partizani”, pozicionet e preferuara ;

Mesfushorë sulmues dhe sulmues krahu.

KOMENTE