Edhe kryetari Haliti takon kampionët e boksit, Nuri Seferi dhe Erzen Rrustemi

/2L ONLINE/  – /fotolajm/ –  Dy kampionët e boksit, Nuri Seferi dhe Erzen Rrustemi, të shoqëruar edhe nga shkrimtari gjilanas Sabit Rrustemi,  kanë qëndruar të hënën edhe në Viti ku janë mirëpritur nga Kryetari i Komunës së Vitisë, Sokol Haliti. Ata, paradite,  kishin takuar edhe kreun e komunës së Gjilanit Lutfi Haziri.  Sikurse gjilanasit edhe vitiasit krenohen me performancat që kanë treguar këta dy boksierë në arenën ndërkombëtare.  /2L ONLINE/  

KOMENTE