Edenilson Bergonsi vishet sërish bardh e kaltër

Edenilson Bergonsi vishet sërish bardh e kaltër

Edenilson Bergonsi eshte transferi i radhes per sezonin 2018/2019, i skuadrës gjilanase FC Drita.

Drejtuesit e klubit, në postimm zyrtar, kanë bërë me dije se Bergonsi ka nënshkruar kontratë Njëvjeçare me skuadrën bardh e kaltër, dhe nga e hëna pritet që të fillojë stërvitjet me pjesën tjetër të ekipit.

“Ne i dëshirojmë mirëseardhje dhe suksese në objektivat tona për stinorin e ri”, thuhet në njoftimin e klubit.

KOMENTE