E kontrollojnë, i gjejnë marihuanë

/2L ONLINE/ – Policia e Kosovës ka bërë me dije se në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./2L ONLINE/

fotoilustirm

KOMENTE