E kontrollojnë, i gjejnë marihuanëfotoilustrim

E kontrollojnë, i gjejnë marihuanë

Te rruga e “Kronit” në Gjilan, autoritetet policore kanë bërë me dije se kanë kontrolluar një të dyshuar tek i cili kanë gjetur në posedim marihuanë dhe se ai është arrestuar për posedim të pautorizuar të narkotikëve.

Policia ka bërë me dije se gjatë kontrollit tek i dyshuari janë gjetur dhe konfiskuar 0.8 gramë substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit lirohet në procedurë të rregullt.

KOMENTE