Dua Lipa së shpejti me projektin e ri “Don’t Start Now”

Dua Lipa së shpejti me projektin e ri “Don’t Start Now”

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare në skenën muzikore boterore.

Krijuesja e shumë hiteve, së fundmi ka qenë në fokus të mediave rozë dhe fansave të saj për shkak se ajo u ‘zhduk’ nga Isntagrami, duke fshirë gjitha postimet.

Derisa, mbrëmë Dua është shfaqur përsëri madje duke paralajmëruar projektin e ri nga ana e saj.

Së shpejti ajo pritet të lansojë këngën “Don’t Start Now” dhe padyshim se ky do të jetë hiti i radhës nga këngëtarja.

KOMENTE