Dua Lipa publikon posterin e turneut për 2020-n

Dua Lipa publikon posterin e turneut për 2020-n

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, me talentin e saj në muzikë, po zë një vend të rëndësishëm në skenën muzikore botërore.

Duke qenë e tillë, ajo është shumë e kërkuar me koncertet e saj nëpër vende të ndryshme në të gjithë botën.

Për vitin 2020, ajo ka caktuar datat dhe vendet ku do të performojë, madje ka publikuar edhe posterin e turneut të saj “Future Nostalgia”, për vitin 2020.

KOMENTE