Dua Lipa përsëri në ekranet gjigante të Times Square-t

Dua Lipa përsëri në ekranet gjigante të Times Square-t

Dua Lipa tashmë është në majat e muzikës botëroredhe me hitin e fundit që e solli pak ditë më parë, 23- vjeçarja ka shënuar edhe një sukses të radhës.

Këngëtarja prishtinase me famë ndërkombëtare përsëri është vendosur në ekranet gjigante në qendrën e qytetit, New York, Time Sqaure.

Hiti i saj i ri “Don’t Start Now” u vendos nga platforma Youtube në disa ekrane dhe ky fakt e ka bërë të lumtur edhe vetë protagonisten e këngës.

“Faleminderit YouTube, që më keni vendosur në Times Square. ‘Don’t Start Now’, tashmë është publikuar”, ka shkruar Dua në postimin e saj.

KOMENTE