Dua godet sërish, miliona klikime për tri ditë

Dua godet sërish, miliona klikime për tri ditë

Dua Lipa publikoi kolonën zanore të filmi “Alita: Battle Angel”, ‘Swan Song’ më 24 janar dhe janë regjistuar afër 6 milionë klikime në gjigandin YouTube.

Kënga po rezulton një sukses i jashtëzakonshëm për Duan, e cila është bërë pjesë e disa skenave të filmit për të sjellë videoklipin muzikor.

“Alita: Battle Angel” mendohet të jetë një film fantastiko shkencor që do të pushtojë të gjitha kinematë botërore.

Filmi i ri do të dalë në kinema në Ditën e të Dashuruarve, 14 shkurt.

KOMENTE