Drita pret Vushtrrinë në shtëpi, “Intelektualët” gati

Drita pret Vushtrrinë në shtëpi, “Intelektualët” gati

Në kuadër të javës së tetë Drita zhvillon ndeshjen e Ipko Superligës së Kosovës sot, me fillim nga ora 14:30.

Drita pret në shtëpi Kf.Vushtrrinë, gjersa për këtë ndeshje janë të gatshëm edhe tifozët, “Intelektualët”.

Ata kanë njoftuar përmes rrjetit social Facebook se do të jenë në përkrahje të Dritës dhe do të mbledhen bashkë për të qenë në Stadiumin e Qytetit në Gjilan.

Ky është postimi i plotë:

FC DRITA – Vushtrria

Sot, ora 14:30

Mblidhemi nga ora 13:30 në Champions Bar dhe marshojmë pastaj bashkarisht drejt stadiumit.Prezenca e çdo anëtari të Intelektualëve sot është obligative.Të gjithë bashkë, në përkrahje të skuadrës për 3 pikët e rradhës dhe pozitën e parë në tabelë.Shihemi

KOMENTE