Drita fillon përgatitjet për stinorin pranveror, futbollistët në disponim!

Drita fillon përgatitjet për stinorin pranveror, futbollistët në disponim!

FC Drita ka nisur nga sot përgatitjet për sezonin pranveror në Superligë në kuadër të edicionit të garave 2019/2020, shkruan 2LONLINE.com.

Mesdita e 6 janarit grumbulloi përbërjen e futbollistëve të Dritës për stërvitjen e parë të këtij stinori, ndërsa aty ishin edhe ardhjet e reja dhe sapo i rikthyeri, Kastriot Rexha.

Këto janë disa nga pamjet e lojtarëve para hyrjes në Stadiumin e Qytetit në Gjilan.

KOMENTE