Drita e Gjilani do të kërkojnë pikë në terren të kundërshtarëve të tyre

Drita e Gjilani do të kërkojnë pikë në terren të kundërshtarëve të tyre

Në kuadër të javës së 26-të në Ipko Superligë, tri ndeshje të futbollit do të zhvillohen të mërkurën dhe tri të tjera të enjten.

Dy skuadrat gjilanase, Drita e Gjilanit që bëjnë gara në elitën e futbollit kosovar, ndeshjet e kësaj jave do t’i zhvillojnë në udhëtim. Skuadra bardh e kaltër ballafaqohet me Vushtrrinë, e ajo kuq e bardh me Dukagjinin.

Ndeshjet do të fillojnë në orën 16:45.

Orari i ndeshjeve të javës së 26-të në Ipko Superligë

E mërkurë
16:45 – Vushtrria-Drita
16:45 – Dukagjini-Gjilani
16:45 – Trepça’89-Flamurtari

E enjte
16:45 – Llapi-Prishtina
16:45 – Ferizaj-Ballkani
16:45 – Feronikeli-Drenica

KOMENTE