Drita aranzhon dy miqësore para udhëtimit në Turqi

Drita aranzhon dy miqësore para udhëtimit në Turqi

FC Drita është njëra nga skuadrat më të përforcuara deri më tani në këtë merkato. Gjilanasit pos transferimeve, kanë aranzhuar edhe dy miqësore per fazen pergatitore.

Fillimisht të dielën (19.01) do të jenë mysafir të KF Shkupit në Shkup me fillim nga ora 13:30.

Miqësorja e dytë do të jetë ajo ndaj KF Dardanës e cila luhet të mërkurën (22.01) nga ora 13:30 në Gjilan.

Ky eshte postimi i plote:

Ndeshje kontrolluese!

FC Shkupi dhe KF Dardana do të jenë testet e para për klubin tonë në kuadër të fazës përgaditore para se klubi jonë të udhëtoj drejt Turqis ku do të vazhdojë me përgaditjet për sezonin pranverorë!

FC DRITA

KOMENTE