Do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët

Do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-13 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 25-27 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes. /2LONLINE.com/

KOMENTE