Dj i famshëm amerikan: Vajzat e Kosovës po e pushtojnë botën

Dj i famshëm amerikan: Vajzat e Kosovës po e pushtojnë botën

DJ i njohur amerikan, Diplo, në ditën e 11-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës e ka publikuar një fotografi të përbashkët me shqiptaren e famshme, Era Istrefi.

“Femrat e Kosovës po e pushtojnë botën”, ka shkruar ai në përshkrimin e fotografisë.

Ndërsa, për këtë postiim ka shkruar menjëherë Era. Në InstStory ajo ka kërkuar që ta pëlqejnë këtë postim: “Hajde t’i tregojmë Diplos dashuri në postimin e fundit që po e mbështet Kosovën.

Diplo është producent i himnit të Kampionatit Botëror të vitit 2018, “Live It Up”, të cilin Era e kishte kënduar së bashku me Nicky Jam dhe Will Smith

 

View this post on Instagram

 

Kosovan girls taking over the world

A post shared by diplo (@diplo) on Feb 17, 2019 at 6:33am PST

KOMENTE